תרומה למאבק

אנו ניצבים בכל יום מול תקציבים אינסופיים של משרדי ממשלה, רשות מקרקעי ישראל ויזמי נדל"ן. בכוחם ליזום תכניות, להפעיל רשת עורכי דין, להפיק פרסומות ולהגיע ישר לתוך הסלון של אזרחי ואזרחיות ישראל. בכוחנו להתנגד בצורה חריפה ועיקשת, לפרסם ברשתות החברתיות, ליזום גן לאומי רחב ידיים ולקדם את חלום השמירה על הרי ירושלים לדורות הבאים. הכוח שלנו תלוי בתקציב שנצליח לגייס.

אנו זקוקים לתרומות על מנת לשלם משכורות לשני עובדים מדהימים שצדק חברתי זורם בעורקיהם, על מנת להעמיד עורכי דין מצויינים בדיונים של מוסדות התכנון ובבתי המשפט, על מנת לארגן אירועים המנגישים את נושא שמירת טבע לקהל הרחב, והפגנות בהן קול הציבור יישמע חזק וברור.

                      לתרומה למאבק

התנדבות בתנועה

אנו עושים כל שביכולתנו לשמור על נכסי הטבע נגישים לציבור, ולשמור על העיר ירושלים טובה לתושביה. תנועת המאבק פועלת באמצעות צוותים באפיקים שונים: קשרי ממשל, תקשורת ודיגיטל וקשרי קהילה. אנחנו תמיד זקוקים לעזרה נוספת. יש לכם.ן כמה שעות בשבוע? רוצים גם אתם.ן לקחת חלק משמעותי במאבק? הרשמו בטופס 

חיבוק מרחוק

עזרו לנו להדהד את המסר. חפשו אותנו בפייסבוק/ אינסטגרם/ טוויטר או הצטרפו לקבוצת ווצאפ  שמטרתה לחזק את המאבק ברשתות החברתיות.