תרומה למאבק

אנו, תושבים אכפתיים ופעילים, ניצבים בכל יום מול תקציבים אינסופיים של משרדי ממשלה, רשות מקרקעי ישראל ויזמי נדל"ן. בכוחם ליזום תכניות, להפעיל רשת עורכי דין שתייצג אותם, להפיק פרסומות ולהגיע ישר לתוך הסלון של אזרחי ואזרחיות ישראל. בכוחנו להתנגד בצורה חריפה ועיקשת, לפרסם ברשתות החברתיות, ליזום גן לאומי רחב ידיים, לקדם את חלום השמירה על הרי ירושלים לדורות הבאים. הכוח שלנו תלוי גם בתקציב שנצליח לגייס.

אנו זקוקים לתרומות על מנת לשלם משכורות לשני עובדים מדהימים שצדק חברתי זורם בעורקיהם, על מנת להעמיד עורכי דין מצויינים בדיונים של מוסדות התכנון ובבתי המשפט, על מנת לארגן אירועים המנגישים את נושא שמירת טבע לקהל הרחב, והפגנות בהן קול הציבור יישמע חזק וברור.

תרומה בהעברה בנקאית 

ארגון מצילים את הרי ירושלים מקבל חסות מעמותת "קרן ירושלים ירוקה" אליה ניתן לתרום בהעברה בנקאית לחשבון 18235 סניף 690 בנק הפועלים. חיוני לציין שהתרומה עבור "מצילים את הרי ירושלים". 10% מהתרומה בהעברה בנקאית יועברו ל"קרן ירושלים ירוקה". 

תרומה בBIT או Paybox

תרומה ישירה למאבק לטלפון 050-300-2497 (דרך פעילת הארגון: כליל וקסלר). חיוני לציין שהתרומה עבור "מצילים את הרי ירושלים". תרומה זו היא ישירה ובלעדית למאבק.